Hakkımızda

Hakkımızda

Beşiktaş, İstanbul tarihinin bugüne bakan yüzüdür.

Beşiktaş, yıllar geçtikçe değişen kültürün ve eğlencenin her çeşidini sokaklarına katar ve geçmişiyle harmanlayarak ziyaretçilerine eşsiz deneyimler yaşatır. İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta atar. Şehrin ritmine kendinizi kaptırıp kültüre ve eğlenceye doyarken konaklama deneyiminizi bize bırakın. İstanbul’un tadını siz çıkarın; Meydan Beşiktaş Butik Otel, Beşiktaş Yıldız Suit ve Etiler Residence otellerimizle İstanbul seyahatinizin en rahat bölümü biz olalım.

Meydan Beşiktaş Butik Otel, sunduğu konaklama deneyimiyle Beşiktaş’ın mükemmelleştirilmiş hâlidir. İstanbul’un kalbinde konaklama imkânı sağlayan butik otel ayrıcalığıyla 7/24 bu adreste misafirlerini bekler. Meydan Beşiktaş Butik Otel, misafirlerinin akıllarında, damaklarında ve kalplerinde keyif dolu izler bırakır.

Etiler Residence, sunduğu konaklama deneyimiyle Beşiktaş’ın size göre tasarlanmış hâlidir. İstanbul’un kalbinde konaklama imkânı sağlayan butik otel ayrıcalığıyla 7/24 bu adreste misafirlerini bekler. Etiler Residence, misafirlerinin akıllarında, damaklarında ve kalplerinde keyif dolu izler bırakır.

Beşiktaş Yıldız Suit, sunduğu konaklama deneyimiyle Beşiktaş’ın en konforlu hâlidir. İstanbul’un kalbinde konaklama imkânı sağlayan butik otel ayrıcalığıyla 7/24 bu adreste misafirlerini bekler. Beşiktaş Yıldız Suit, misafirlerinin akıllarında, damaklarında ve kalplerinde keyif dolu izler bırakır.

Butik Otellerimizde Olanaklarınız

Yüksek hızda kablosuz internet
İş, okul, sosyal medya… Butik otellerimizdeki yüksek hızda internet hizmetimizle dünyadan kopmayın.

Minibar
Atıştırmalık yiyecekler ve ferahlatıcı içecekler minibarda yanı başınızda.

Elektronik kasa
Güvenli bir konaklama deneyimiyle içiniz rahat etsin.

LCD uydu TV
Sevdiğiniz dizi ve filmleri takip edin, maç akşamlarının keyfini doyasıya yaşayın.

Split klima
İstanbul Beşiktaş size içinizi ısıtacak deneyimler yaşatır. ihtiyaç duymanız hâlinde klimanız bir kumanda kadar uzakta.

Çay kahve yapma imkânı
İstanbul’un tadını çıkarırken çay ve kahve keyfinizi butik otellerimizde yapın.